Overzicht Ondernemersverenigingen

Ondernemersvereniging Contactpersoon Email Telefoon
Belangenvereniging Magna PlazaNico Bergsmakuppens@Breevast.nl020 - 626 91 99
BIZ BeethovenstraatRoos Vermijsfloor@stadenco.nl06 - 11 64 54 44
BIZ CeintuurbaanJohn Schraven.johnschraven@gmail.com06 - 53 40 30 03
BIZ Cornelis SchuytstraatNynke Wynianynke@wynia.amsterdam06 - 52 85 26 49
BIZ Czaar PeterkwartierJanine Oudemanj.oudeman@dzp.nl06 - 14 29 88 82
Biz DamSimmie Shayeas.shayea@gmail.com06 - 23 68 03 46
BIZ Damrak en BeurspleinSimmie Shayeas.shayea@gmail.com06 - 23 68 03 46
BIZ De BreeAnne van den Brinkanne.straatmanager@gmail.com06 - 24 35 90 11
BIZ De VijzelNatalia Walenkampvijzelstraatengracht@hotmail.com06 - 17 97 44 88
BIZ Eerste Constantijn Huygensstraat e.o.Janine Oudemanj.oudeman@dzp.nl06 - 14 29 88 82
BIZ Ferdinand BolstraatJohn Schraven.johnschraven@gmail.com06 - 53 40 30 03
BIZ Frans HalsstraatArnold Gruppenarnold@minicards.com020 - 771 41 86
BIZ HaarlemmerbuurtSheila Prommenschenckel bestuur@haarlemmerbuurtamsterdam.nl06 - 21 53 85 60
BIZ HoofddorppleinbuurtJanine Oudemanj.oudeman@dzp.nl06 - 14 29 88 82
BIZ Jordaan Zuid (Elandsgracht, Hazenstraat & 1e Looiersdwarsstraat)Menno van Meursmenno@tenuedenimes.com06 - 48 43 03 92
BIZ Kalverstraat - Heiligeweg (eigenaren)Pauline Buurma - kalverstraatpauline@kalverstraat.nl06 - 25 53 28 32
BIZ Kalverstraat - Heiligeweg (ondernemers)Pauline Buurma - kalverstraatpauline@kalverstraat.nl06 - 25 53 28 32
BIZ Knowledge MileCora Kreikampcora@knowledgemile.biz06 - 24 35 90 11
BIZ Leidsebuurt en omgevingRobert Domhofstraatmanager@leidseplein.amsterdam06 - 12 16 55 24
BIZ MuseumkwartierPeter van Goolpeter@stadenco.nl06 - 31 69 25 19
BIZ NesPauline Buurma - nesbizverenigingnes@gmail.com06 - 25 53 28 32
BIZ Nieuwezijds VoorburgwalArjan Krönermoheb@alecozyconsult.nl 06 - 52 55 60 66
BIZ Oudezijds AchterburgwalJanine Oudemanj.oudeman@dzp.nl06 - 14 29 88 82
BIZ PrinsheerlijkWilfried van Hultenwilfried@thehappyview.com
BIZ ReguliersdwarsstraatEward Koningeward@whocaressalon.com06 - 23 46 21 74
BIZ Rembrandtdistrict (Rembrandtplein e.o.)John Schravenjohn@rembrandtdistrict.nl06 - 53 40 30 03
BIZ RijnstraatJanine Oudemanj.oudeman@dzp.nl06 - 14 29 88 82
BIZ Rokin (eigenaren)Pauline Buurma - rokinverenigingrokin@gmail.com06 - 25 53 28 32
BIZ Rokin (ondernemers)Pauline Buurma - rokinverenigingrokin@gmail.com06 - 25 53 28 32
BIZ RozengrachtMoheb Alecozymoheb@alecozyconsult.nl06 – 52 55 60 66
BIZ Spiegelkwartier John Schravenjohn@rembrandtdistrict.nl06 - 53 40 30 03
BIZ Spuistraat en omgevingMoheb Alecozymoheb@alecozyconsult.nl06 - 52 55 60 66
BIZ UtrechtsestraatRachel Blauwendraatinfo@utrechtsestraat.amsterdam
BIZ Van Dam tot StoperaAnnemieke Bieringastraatmanager@gmail.com06 - 29 05 35 50
BIZ Van Dam tot WestertorenMoheb Alecozymoheb@alecozyconsult.nl06 - 52 55 60 66
BIZ Van WoustraatJohn Schraven.johnschraven@gmail.com06 - 53 40 30 03
BIZ WarmoesstraatJanine Oudemanj.oudeman@dzp.nl06 - 14 29 88 82
BIZ Zeedijk en GeldersekadeAnnemieke Bieringastraatmanagerbizzeedijk@gmail.com06 - 290 535 50
Chinese ondernemers verenigingKwokkei Totonyfung@bunair.nl020 - 423 31 19
CV 't LeidsepleintjeArjen de WaardArjan@cafedewaard.nl020 - 623 83 61
Marktvereniging De Waterloo Anno 1885Marco van der Rijstoriginalflowergift@outlook.com06 - 24 35 90 11
Ondernemersvereniging De KoningsstratenPepa Caneltaller.t@online.nl06 - 23 14 27 13
Ondernemersvereniging AmstelveensewegLidia van Oostveeninfo@waoz.nl06 -14 51 41 31
Ondernemersvereniging BloemenmarktAzarja Stinsazarja_stins@hotmail.com06 - 53 15 21 23
Ondernemersvereniging De 9 StraatjesLony Scharenborg info@de9straatjes.nl06 - 13 50 01 38
Ondernemersvereniging Eerste van der HelststraatElisabeth Koope.koop@seinpost.com06 - 11 64 54 44
Ondernemersvereniging KalverpassageWillem Honnebier wjhonnebier@gmail.com 020 - 422 88 90
Ondernemersvereniging MaasstraatRutger van de Maatr.vandemaat@zka.nl 06 - 11 64 54 44
Ondernemersvereniging Max EuwepleinKoosje Laan 06 - 31 69 25 19
Ondernemersvereniging NieuwendijkEdith de Vriesedith.straatmanager@gmail.com06 - 53 16 47 85
Ondernemersvereniging NieuwmarktAnnemieke Bieringastraatmanager@gmail.com06 - 29 05 35 50
Ondernemersvereniging OlympiapleinFloor Thomassefloor@stadenco.nl06 - 11 64 54 44
Ondernemersvereniging SieradenKwartier AmsterdamPaul Derrezmail@galerie-ra.nl020-626 51 00
Ondernemersvereniging Van der Helstplein en Tweede van der Helststraat