Overzicht Straatmanagers

Ondernemersvereniging Contactpersoon Email Telefoon
Belangenvereniging Horeca LeidsebuurtRobert Domhofstraatmanager@b-h-l.nl06 - 12 16 55 24
Belangenvereniging Magna PlazaMaurits Kuppenskuppens@Breevast.nl020 - 626 91 99
BIZ-vereniging BeethovenstraatFloor Thomassefloor@stadenco.nl06 - 11 64 54 44
BIZ-vereniging CeintuurbaanJohn Bardoelj.bardoel@seinpost.com06 - 22 52 79 64
BIZ-vereniging Cornelis SchuytstraatWendy Masselinkwendy@stadenco.nl06 - 11 79 35 30
BIZ-vereniging HaarlemmerbuurtNel de Jagerdijkenstraat@tiscali.nl06 - 55 36 86 01
BIZ-vereniging HoofddorppleinbuurtFloor Thomassefloor@stadenco.nl06 - 11 64 54 44
BIZ-vereniging KalverstraatPauline Buurmaverenigingrokin@gmail.com020- 627 69 05
BIZ-vereniging MuseumkwartierEric Griffioenericgriffioen@stadenco.nl06 - 52 55 19 75
BIZ-vereniging NesPeter Mattiepmattie@xs4all.nl06 - 10 93 36 88
BIZ-vereniging ReguliersdwarsstraatEline Diesvelteline@stadenco.nl06 - 52 85 26 49
BIZ-vereniging RembrandtpleinErnst Weidemaernst.weidema@planet.nl06 - 50 62 83 90
BIZ-vereniging RozengrachtEline Diesvelteline@stadenco.nl06 - 11 79 35 30
BIZ-vereniging Spuistraat en omgevingMoheb Alecozymoheb@alecozyconsult.nl06 - 52 55 60 66
BIZ-vereniging UtrechtsestraatMarlies KrugerBizustraat@gmail.com06 - 48 06 78 22
BIZ-vereniging Van Dam tot StoperaAnnemieke Bieringastraatmanager@gmail.com06 - 29 05 35 50
BIZ-vereniging Van Dam tot WestertorenMoheb Alecozymoheb@alecozyconsult.nl06 - 52 55 60 66
BIZ-vereniging ZeedijkAnnemieke Bieringastraatmanagerbizzeedijk@gmail.com06 - 51 45 69 13
Marktvereniging De Waterloo Anno 1885Anne van den Brinkanne.straatmanager@gmail.com06 - 53 39 06 77
Ondernemers en Pandeigenaren Vereniging RokinPauline Buurmaverenigingrokin@gmail.com020 - 627 69 05
Ondernemersvereniging AmstelveensewegWendy Masselinkwendy@stadenco.nl06 - 11 79 35 30
Ondernemersvereniging Czaar PeterstraatEva Kostere.koster@dezakenpartner.nl06-34 48 88 74
Ondernemersvereniging Damrak en BeurspleinKees Kroesedarkbv@xs4all.nl06 - 15 05 11 67
Ondernemersvereniging De 9 StraatjesLony Scharenborg info@de9straatjes.nl06 - 13 50 01 38
Ondernemersvereniging De Vier BruggenRobert Domhofrd@devierbruggen.nl06 - 11 52 48 61
Ondernemersvereniging De VijzelNatalia Walenkampvijzelstraatengracht@hotmail.com06 - 17 97 44 88
Ondernemersvereniging Ferdinand BolstraatBrechtje Schildkampb.schildkamp@seinpost.com020 - 337 69 66
Ondernemersvereniging KalverstraatPauline Buurmamanagement@kalverstraat.nl020 - 627 69 05
Ondernemersvereniging KerkstraatMoheb Alecozymoheb@alecozyconsult.nl06 - 52 55 60 66
Ondernemersvereniging MaasstraatWendy Masselinkwendy@stadenco.nl06 - 11 79 35 30
Ondernemersvereniging NieuwendijkKees Kroesedarkbv@xs4all.nl06 - 22 79 56 08
Ondernemersvereniging NieuwmarktAnnemieke Bieringa06 - 29 05 35 50
Ondernemersvereniging St. AntoniebreestraatPeter Mattiepmattie@xs4all.nl06 - 10 93 36 88
Ondernemersvereniging Van WoustraatJohn Bardoelj.bardoel@seinpost.com06 - 22 52 79 64
Stichting DamKees Kroesestraatmanager@ondernemersverenigingdamrak.nl06 - 15 05 11 67
Vereniging Spiegelkwartier - Amsterdam Centrum voor Kunst en AntiekCunie Outsecretariaat@spiegelkwartier.nl020 - 420 12 10